چه کسانی بیشترین خرید اینترنتی را دارند

مرکز CIRP بدون اشاره به نوع کالاهایی که عرضه شده است اعلام کرد ۴۰ درصد مشتریانی که از فروشگاه اینترنتی آمازون خریدهای خود را انجام می‌دهند، صاحب دستگاه Kindle هستند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از پی‌سی‌مگ، بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی مرکز CIRP، واحد رایانه‌های لوحی شرکت آمازون موفقیت‌های فراوانی پیش‌رو داشته است و در این مسیر فعالیت خود را دنبال می‌کند.

بررسی‌های جدید نشان داده است آن دسته از کاربرانی که صاحب سری محصولات Kindle آمازون از جمله تبلت Fire و ... هستند، نسبت به دیگر کاربران بیشتر خریدهای اینترنتی انجام می‌دهند.

این مرکز که عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان را نیز از آن خود کرده است، با توجه هزینه‌های کارخانه‌ای و دیگر هزینه‌های موجود به‌ازای هر رایانه لوحی Kindle Fire هجده دلار سود کرده است.

با این وجود گفته می‌شود که آمازون به‌ازای خریدهای آنلاین در بخش کتاب‌ها، ابزارها و دیگر محصولات که از طریق این دستگاه صورت گرفته است، سود بیشتری به دست آورده است.

مرکز CIRP بدون اشاره به نوع کالاهایی که در این فروش اینترنتی عرضه شده است اعلام کرد ۴۰ درصد مشتریانی که از فروشگاه اینترنتی آمازون خریدهای خود را انجام می‌دهند، صاحب دستگاه Kindle هستند.

به عبارت دیگر، هر یک از کاربرانی که صاحب رایانه لوحی Kindle هستند به طور میانگین در طول سال ۱۲۳۳ دلار خرید اینترنتی انجام می‌دهند و در مقابل، دیگر کاربرانی که انواع مختلف رایانه‌های لوحی ساخت شرکت‌های دیگر را در اختیار گرفته‌اند سالی ۷۹۰ دلار خرید اینترنتی می‌کنند.
برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس