ویندوزفون ۱۰ درصد بازار موبایلی اروپا را تصاحب کرد

شرکت Kantar وضعیت سیستم‌های عامل در بازار موبایلی جهان را طی سه ماه قبل از اکتبر ۲۰۱۳ مشخص کرد و توضیح داد در این دوره زمانی سهم ویندوز فون در بازار موبایلی اروپا از ۱۰ درصد هم فراتر رفته است.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، شرکت Kantar Worldpanel با انتشار گزارش آماری جدید خود وضعیت سیستم‌های عامل در بازار موبایلی جهان را طی سه ماه قبل از اکتبر ۲۰۱۳ مشخص کرد و توضیح داد که در این دوره زمانی سهم ویندوز فون در بازار موبایلی اروپا از ۱۰ درصد هم فراتر رفته است.

این رقم نسبت به سهم ویندوز فون در دوره زمانی مشابه از سال ۲۰۱۲ میلادی دو برابر افزایش یافته است.
کارشناسان اعلام کردند که در سه ماهه سوم از سال ۲۰۱۲ میلادی نسخه موبایلی سیستم عامل ویندوز مایکروسافت تنها صاحب ۴.۷ درصد از بازار گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی اروپا بود.

این طور که مرکز Kantar گزارش داده است، بیشتر گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون که در بازار فروخته می‌شوند، در خانواده گوشی‌های معمولی و ارزان قرار می‌گیرند.
با این وجود گوشی پیشرفته Lumia 520 به تنهایی موفق شده است یک‌چهارم بازار جهانی دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر ویندوز فون را از آن خود کند.

به گفته "دومینیک سانبو"( Dominic Sunnebo) مدیر مرکز نگرش کاربران جهانی در شرکت Kantar،‌ بیش از ۷۵ درصد گوشی‌های هوشمند Lumia نوکیا که طی دوره زمانی یاد شده در بریتانیا فروخته شده‌اند، شامل دو مدل Lumia ۵۲۰ و Lumia ۶۲۰ می‌شدند.

این میزان برای بازار اروپا هم به صورت مشابه اعلام شده است. ویندوز فون در بریتانیا بیشترین رشد را داشته و سهم آن در ماه اکتبر با رشد ۷.۴ درصدی به ۱۲ درصد از کل بازار موبایلی رسیده است.

در ۵ بازار برتر اروپا سیستم‌عامل اندروید هم اوضاع مناسبی داشته و طی مدت یاد شده رشد ۵ درصدی را تجربه کرده است.
سیستم عامل موبایلی گوگل در فصل سوم سال گذشته صاحب ۶۳.۹ درصد از بازار موبایلی اروپا بوده است که این رقم هم‌اکنون به ۷۰.۹ درصد رسیده است.
 
برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس