پیش‌‏بینی‏‌های آی دی سی برای صنعت آی تی در سال ۲۰۱۴

شرکت آی.دی.سی اولین پیش‌‏بینی‏‌های خود در مورد صنعت آی.تی در سال ۲۰۱۴ را منتشر کرده است. بر اساس این پیش‏‌بینی‏‌ها، سال ۲۰۱۴ استفاده از پلت‏فرم‌‏های شرکت‏‌ها و طرف‏‌های ثالث شتاب بیشتری به خود خواهد گرفت.


پژوهشگران آی دی سی پیش‌‏بینی کرده‌‏اند صنعت آی تی در سال ۲۰۱۴ بیش از هرچیز تحت تاثیر پلت‏فرم‌‏های عرضه‌‏شده از سوی شرکت‏‌های طرف ثالث خواهد بود.

به گزارش ایتنا از همکاران سیستم و به نقل از عمده این پلت‏فرم‏‌ها که در زمینه فناوری‏‌های همراه، پردازش ابری، داده‏‌های کلان و تحلیل‏گر‌ها خواهد بود به رشد و افزایش نوآوری‏‌ها در این صنعت کمک خواهد کرد.

بنا بر پیش‌‏بینی آی دی سی، در سال آینده میلادی هزینه‏‌کرد‌ها در بازار آی تی با پنج درصد افزایش به ۱. ۲ تریلیون دلار خواهد رسید. این هزینه‏‌کرد‌ها تحت تاثیر پلت‏فرم‏‌های عرضه‏‌شده از سوی شرکت‏‌های طرف ثالث خواهد بود.

پیش‌‏بینی می‌‏شود هزینه‏‌کرد‌ها در بازار این پلت‏فرم‏‌ها در مقایسه با امسال ۱۵ درصد افزایش داشته باشد. پژوهشگران آی دی سی همچنین پیش‌‏بینی کرده‏‌اند سهم بازارهای نوظهور از رشد صنعت آی تی دو رقمی خواهد شد و به ۱۰ درصد خواهد رسید. ۷۴۰ میلیارد دلار (۳۵ درصد) از کل درآمدهای صنعت آی تی از این بازار‌ها به دست خواهد آمد.

بر اساس این گزارش، در سال ۲۰۱۴ فروش گوشی‏‌های هوشمند و تبلت‏‌ها نیز به ترتیب ۱۸ و ۱۲ درصد افزایش خواهد یافت. ابزارهای اندرویدی نیز برتری خود را در مقابل محصولات اپل حفظ خواهند کرد.

اپل نیز در این سال از قیمت بالای محصولات خود و اکوسیستم اپ‏‌های خود سود خواهد برد. شرکت گوگل نیز از اپ استور خود (گوگل پلی) سود سرشاری خواهد برد.
شرکت مایکروسافت نیز می‌‏بایست توسعه‏‌دهندگان ابزار‌ها و نرم‏‌افزارهای همراه را به استفاده از سیستم عامل ویندوز خود بیشتر ترغیب کند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: هزینه‏‌کرد‌ها در بخش فناوری‏‌های پردازش ابری در سال ۲۰۱۴ حدود ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت و به بیش از صد میلیارد دلار خواهد رسید.

آی دی سی انتظار دارد همزمان با تشدید رقابت‏‌ها در بازار پردازش ابری، تعداد پایگاه‏‌های داده به طرز بی‏‌سابقه‏‌ای افزایش یابد. هزینه‏‌کرد‌ها در بازار خدمات و فناوری‏‌های مربوط به داده‌‏های کلان با ۳۰ درصد رشد به ۱۴ میلیارد دلار خواهد رسید.
برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس