رایانه های شخصی بزرگترین کسادی سالانه خود را ثبت کردند

براساس پیش بینی های شرکت بین المللی اطلاعات یا IDC ، فروش رایانه های شخصی امسال ۱۰.۱ درصد کاهش می یابد و این کاهش در سال ۲۰۱۴ نیز ادامه خواهد یافت.


به گزارش ایتنا از مهر، براساس پیش بینی های جدید شرکت بین المللی اطلاعات یا IDC، بازار جهانی رایانه های شخصی بزرگترین کسادی سالانه خود را امسال ثبت کرد و امیدی به بهبودی قریب الوقوع آن نمی رود.

فروش رایانه های شخصی درسال ۲۰۱۳ کاهش ۱۰.۱ درصدی داشت که میزان این کاهش نسبت به آنچه پیشتر پیش بینی شده بود یعنی کاهش ۹.۷ درصدی بیشتر است.

انتظار می رود که سال آینده پیش از یک افزایش اندک در بلند مدت این رکود ۳.۸ درصد دیگر هم کاهش یابد.

علاقه به رایانه های شخصی کاهش یافته و علاقه مشتریان به سمت تبلتها و تلفنهای هوشمند تغییر کرده است.
فروش تجاری و یا فروش رایانه های شخصی به بخش بازرگانی بهتر از بازار مشتریان خانگی است و کارشناسان علت اصلی آن را تعویض سیستم عاملهای XP می دانند که تاریخ پشتیبانی مایکروسافت از آن در تاریخ آوریل سال آتی به پایان می رسد از این رو شرکتها روی خرید رایانه های جدید سرمایه گذاری می کنند.

جی چوو تحلیلگر ارشد این شرکت گفت: شاید نگرانی اصلی برای آینده تقاضای خرید رایانه های شخصی فقدان دلیل لازم برای تعویض یک سیستم قدیمی است.

درحالی که تحقیقات نشان می دهد رایانه های شخصی هنوز هم دستگاه های اولیه محسوب می شوند و تعداد ساعاتی که از رایانه ها استفاده می شوند نسبت به تبلتها و تلفتهای هوشمند بیشتر است اما این میزان استفاده هرسال کاهش پیدا می کند.
برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس