موش کوچولویی که قابلیت‌های یک اسکنر رنگی A3 را دارد

امروزه، کامپیوترهای بزرگ و سنگین قدیمی به لپ تاپ‌ها و تبلت‌های سبک و کوچک جدید تبدیل شده‌اند تا نیاز کاربران را در هر جا و هر موقعیتی رفع کنند اما سایر لوازم جانبی کامپیوتر(مانند پرینتر و اسکنر) همچنان حجیم و سنگین باقی مانده‌اند.

به گزارش ایتنا اخیرا" یک مدل اسکنر بزرگ A۳ با یک موشواره (ماوس) ساده طوری ترکیب شده که دستگاه مذکور، از نظر ظاهری به شکل یک ماوس کوچک و سبک است که به راحتی در هر کیف نوت بوکی، جا داده می شود اما در عمل، دارای تمام امکانات یک دستگاه اسکنر بزرگ می‌باشد.

اسکن کردن با این وسیله خیلی ساده و آسان است. فقط کافی است ماوس را به هر نحو دلخواهی، بدون مهارت یا بدون رعایت قاعده خاصی روی سطح کاغذ حرکت بدهید و هر نوع سند و مدرک و نوشته‌ای را به طور رنگی (با رزولوشن ۲۰۰ dpi یا ۴۰۰ dpi) اسکن کنید.

کاربران می توانند با همراه داشتن این ماوس، یک اسکنر رنگی و در نتیجه یک فتوکپی کاربردی را داخل کیف نوت بوک خود داشته باشند.

این ماوس+اسکنر ترکیبی برای اولین بار در سالن ۳۵ نمایشگاه کامپیوتر الکامپ (۱۴ تا ۱۷ آذرماه) توسط شرکت کارپردازان کامپیوتر رونمایی خواهد شد و قیمت تقریبی آن، حدود ۳۰۰ هزار تومان است.
 
برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس