بسته‌های پرسرعت آسیاتک با قیمت و شرایطی استثنایی

در آستانه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تهران، از چهاردهم لغایت هفدهم آذرماه، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک مقدمات لازم برای حضوری بی سابقه و کاملا متفاوت با سال‌های گذشته را فراهم نموده است.


به گزارش ایتنا از واحد روابط عمومی آسیاتک، جمعی از مدیران ارشد به همراه نمایندگان این شرکت از واحدهای مختلف سازمان اعم از بازرگانی، روابط عمومی، سرمایه‌های انسانی، صدای مشتریان و توسعه کیفیت در دو غرفه داخلی، واقع در سالن‌های سی و یک (میلاد) و ۷ (دولت الکترونیک) آماده پاسخگویی به مشتریان و مشترکین عزیز هستند.

شرکت آسیاتک ضمن سپاس از کلیه بازدیدکنندگان، به مشترکین قدیمی این نوید را می‌دهد که با حضور در خانواده آسیاتک از مزایا و هدایای ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.
ضمن این که وجود امکانات خاص و برنامه‌های جذاب برای کودکان حاضر در نمایشگاه، از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد غرفه امسال آسیاتک است.

به نقل از معاونت بازرگانی، فروش بسته‌های ویژه آسیاتک از جمله اصلی‌ترین برنامه‌های این شرکت طی روزهای برگزاری نمایشگاه است که تاکنون هیچ یک از رقبا چنین امتیازی را برای مشتریان قائل نشده‌اند و به طور حتم خریداران را با یک سورپرایز واقعی غافلگیر خواهد نمود.
فراموش نکنید که اگر به نمایشگاه الکامپ می‌آیید، حتما سری به غرفه آسیاتک بزنید زیرا خبرهای خوبی انتظار شما را می‌کشند.
 
برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس