شناسایی سوء‌استفاده از پهنای باند مخابراتی

به گفته مدیر کل امور مشتریان و واگذاری مدارات شرکت ارتباطات زیرساخت، تفاهم نامه پایش و نظارت خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات با همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت و هفت نهاد دیگر در دست اجراست.


به گزارش ایتنا از ایسنا، کیهان افتخار افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت به همراه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی، پلیس آگاهی ناجا، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای این طرح را در دست اجرا دارد.

وی در ادامه توضیح داد: شرکت ارتباطات زیرساخت در این طرح بررسی، شناسایی و اعلام فعالیتهای غیر مجاز مخابراتی و سوء استفاده از پهنای باند مخابراتی در حوزه ارتباطات زیرساخت کشور را بر عهده دارد.

افتخار در ادامه تصریح کرد: توقف ارایه خدمات به متخلفان براساس اعلام مراجع ذیصلاح از دیگر وظایف زیرساخت است.

مدیر کل امور مشتریان و واگذاری مدارات توضیح داد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی، تشکیل کارگروه‌های مشترک نظارت و اعمال مقررات ، ایجاد بانک اطلاعاتی و شبکه یکپارچه پایش و کنترل، اطلاع رسانی و دریافت و رسیدگی به درخواستها، گزارش‌ها و شکایات محورهای این تفاهم نامه هستند.

وی افزود: ارتقای هماهنگی در نظارت بر نحوه ارایه خدمات ICT با رویکرد حمایت از حقوق مصرف کنندگان این حوزه در سراسر کشور ،ارتقای سطح آگاهی مردم و فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و کاهش تخلفات جرایم این حوزه از اهداف طرح کشوری پایش و نظارت بازار ICT است.

افتخار در ادامه گفت: در این طرح که به صورت هماهنگ و متمرکز در ۳۱ استان کشور اجرا می‌شود؛ ارایه کنندگان خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات در چهار محور رعایت تعرفه‌های ابلاغی مطابق با قوانین و مقررات ،ارایه خدمات پشتیبانی مناسب به کاربران ،بررسی وضعیت شبکه توزیع و فروش خدمات و ارایه سرویس با کیفیت مناسب و مطابق با قوانین و مقررات و مفاد قرارداد، از سوی بازرسان به صورت کمی و کیفی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.
برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس