تلفن گویا

 تلفن گویا
     

تلفن گویا

 

 سیستم تلفن گویا

دیگر  نگران استرس های کاری برای پاسخگویی به تلفن و از دست دادن فرصت های تجاری نباشید سیستم های تلفن گویا ، با امکانات 24 ساعته باعث سهولت در ایجاد ارتباط با شما با مخاطب میگردد. داشتن بخش پاسخگویی خودکار  بدون  درگیری نیروی انسانی یکی از اساسی‌ترین نیازهای  هر موسسه ای است. از این رو سیستم‌های تلفن گویا  این امکان را به شما می دهند که در هزینه،نیرو زمان پاسخگویی صرفه جویی کنید.

IVR iran

مرکز تلفن هوشمند

 یک مرکز تلفن هوشمند باید بر اکثر تماسهای ورودی و خروجی تاثیرمثبت داشته باشد؛ به این ترتیب که ایجاد مزاحمت و استرس نیروهای کاری از بابت تلفن به حداقل برسد .

 

سیستم تلفن گویا

سیستم رزرو تلفن گویا 

سیستم رزرو تلفن گویا راهکاری برای خدمتی متمایز به مشتریان و کسب و کار پر سود با استفاده از خدمات دیجیتال است.تلفن گویا همان چیزی است که مراکز و سازمان های مختلف به دنبال آن هستند.گویش سیستم این افتخار را دارد تا با استفاده از سیستم رزرو تلفن گویا راهکاری برای حل این مشکل شما باشد.

 

برخی مزایای سیستم تلفن گویا عبارتند از:

هر سیستمی به فراخور خدماتی که ارایه میدهد دارای معایب و مزایایی است، البته باید یادآور شویم مزایا استفاده از  تکنولوژی  بسیار بیشتر از معایب آن است.از ویژگی های منحصر به فرد تلفن گویا می توان به سهولت ارتباط  ، هزینهء پایین و...اشاره نمود.

IVR-تلفن گویا

طرح های اجرایی تلفن گویا

شرکت سیستم سازان گویش با تلاش روزافزون سعی برآن دارد تا بهترین  خدمات و مطمئن ترین پشتیبانی را جهت نصب و راه اندازی سیستم های تلفن گویا  ارایه دهد. جلب رضایت و خشنودی مشتری یکی از اهداف اساسی در گویش سیستم است.

 

کاربرد تلفن گویا :

داشتن سیستم های پاسخگوی هوشمند(تلفن گویا) در هر سازمانی باعث رضایت مشتریان و سودآوری آن سازمان می شود.با توجه به پیشرفت تکنولوژی و سهولت ارتباطات هر شغلی به  فراخور نیازهای خود می تواند از قابلیت های سیستم تلفن گویا بهره ببرد.


 این سایت در گذشته با عنوان گونش سیستم نامگذاری شده بود.

سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس